katalog

O nas

dlaczego Wersal stworzył markę Wernight?

Marka WERNIGHT stworzona została z myślą o rosnących potrzebach naszych klientów. Dzięki Wam, nasi drodzy klienci, możemy jeszcze bardziej udoskonalać nasze produkty i naszą współpracę. Wasze opinie są dla nas zawsze bardzo cennym wyznacznikiem tego, co możemy dla Was jeszcze ulepszyć.

kim jesteśmy
Nasza misja

nasza misja

Linia Wernight to nasze kolejne osiągnięcie, i wraz z nową kolekcją materacy, topów i poduszek, pragniemy udoskonalić jakość Waszego snu, ponieważ wygodny sen to podstawa zdrowego stylu życia. Wernight łączy w sobie wysoką jakość, staranność wykonania i niezwykły komfort.

Nasza oferta

nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się materace bonellowe, kieszeniowe, multikieszeniowe i piankowe, które w połączeniu z dodatkowymi elementami zwiększającymi komfort i wygodę umożliwiają wyjątkowo dobrze przespaną noc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

dlaczego nasze materace?

Wysoka jakość

wysoka jakość

Kupując nasze produkty nie ryzykujesz - Wernight to gwarancja dobrej jakości.

Szeroki wybór

szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziesz produkty odpowiadające na potrzeby każdego konsumenta.

Ciekawy design

ciekawy design

Nasze produkty przyciągają oko interesującym, wysokiej klasy designem.

Zakup odpowiedniego materaca było dla mnie dużym wyzwaniem. Ale udało się. Dzięki fachowemu doradcy znalazłam materac, który idealnie do mnie pasuje. Już nie musisz szukać, ja polecam materace marki Wernight.
Krystyna z Wrocławia
Moja rodzina ciągle żyje w biegu. Po ciężkim dniu każdy marzy o regenerującym wypoczynku w nocy. Od kiedy zdecydowaliśmy się na kupno materacy marki Wernight wszyscy jesteśmy zadowoleni. Dzieci chętnie rano wstają, a mąż nareszcie przestał narzekać na ból pleców.
Anna z Kołobrzegu
Nareszcie znaleźliśmy materac odpowiedni dla nas. Każdego ranka oboje budzimy wyspani, odprężeni i chętni do działania. Materac Grand Lateks marki Wernight to jest to czego od dawna szukaliśmy.
Ola i Marcin z Krakowa